TÜRKİYE HIZLI OKUMA ŞAMPİYONU’NDAN

Türkiyenin en güçlü ve en iyi Hızlı Okuma ve Okuduğunu Anlama eğitim programı.

Türkiye’de ilk ve tek Hem Hızlı Okuma hem dikkat güçlendireme Hem de beyin oyunları ile Hızlı oku, Hemen Anla!

Çoklu Platform Özelliği ile Tüm Cihazlar İle Uyumlu!

6 Aylık Erişim

450 ₺
6 aylık kullanım hakkı sağlar. Otomatik olarak yenileme yapılmamaktadır. SATIN AL

12 Aylık Erişim

900 ₺638 ₺
1 yıllık kullanım hakkı sağlar. Otomatik olarak yenileme yapılmamaktadır. SATIN AL

Kısa sürede çok sayıda soruyu doğru cevapla, hedefine ulaş!

Online Hızlı Okuma Eğitimi

Soruları daha hızlı okumanı sağlar, sınavda zaman kazandırır.

360 Hızlı Okuma’yla okuma hızını en az iki kat artırır, sınavlarda zaman kazanırsın. Ayrıca anlayarak okuduğun için soruları tekrar tekrar okumana gerek kalmaz.

Dikkat, konsantrasyon ve odaklanma becerilerini geliştirir.

360 Hızlı Okuma’daki okuma ve beyin egzersizleri; dikkat, konsantrasyon ve odaklanma becerilerini geliştirir. Soruları okurken ve yanıtlarken daha çok dikkatli olursun.

Derslerini Hızlı tekrar edersin.

360 Hızlı Okuma, dersleri daha hızlı tekrar eder, çalışman kolaylaşır ve zevkli hâle gelir. Okuma çalışmalarında Meb müfredatına uygun metinlerden yararlanır.

360 Hızlı Okuma, Hızlı Okuma ve Okuduğunu Anlama konusunda eğitimde liderdir. Okuduğunu Anlama, yazılı harfleri ve sembolleri yönetmeyi, bilgilerin manipülasyonunu ve dilbilimsel kavramların bilgisini içeren karmaşık bir süreçtir. Hızlı Okuma ve Okuduğunu Anlama, günlük faaliyetlerimizin çoğunda mevcuttur, bu nedenle okuduklarımızı doğru bir şekilde anlayabilmemiz önemlidir. Okurken, bunu hızlı, verimli ve hatasız yapabilmek idealdir. Ancak, bu çok fazla pratik ve iyi bilişsel beceriler gerektirir. Okuduğunu Anlama ile ilgili bilişsel beceriler, 360 Hızlı Okuma'da yer alan bir çok egzersizle gelişebilir ve okuma hızınız en az iki katına çıkabilir.

Okuduğumuzu anlamamız ve bunu hızlı ve hatasız yapmamız için belirli bilişsel beceriler gereklidir. Bu bilişsel yetenekler, beynimizin okuma ve diğer dilsel süreçler gibi oldukça karmaşık faaliyetleri yürütmek için kullandığı araçlardır. Okuduğunu Anlamaya en çok dahil olan bilişsel yetenekler, çalışma belleği, fonolojik kısa süreli bellek ve görsel kısa süreli bellektir. 360 Hızlı Okuma, bu bilişsel yetenekleri güçlendirmek için beyin oyunları sunar.

360 Hızlı Okuma'nın öğrenciler ve yetişkinler için çevrimiçi egzersizleri, hızlı ve doğru Okuduğunu Anlamayı teşvik etmek için tasarlanmıştır. Amaç, günlük hayatımız boyunca okuma gerektiren etkinliklerle karşılaştığımızda karşılaştığımız zorlukları azaltmak için Hızlı Okuma ve Okuduğunu Anlama sürecini optimize etmek ve kolaylaştırmaktır. Hızlı Okuma ve Okuduğunu Anlama ile ilgili bilişsel yeteneklerimizi güçlendirmek, özellikle akademik, iş ve günlük yaşam için önemlidir.

360 Hızlı Okuma'nın, Hızlı Okuma ve Okuduğunu Anlama eğitimini oluşturan etkinlikler, güçlü bilimsel desteğe ve etkinliğin türü ve zorluğunun özel bilişsel ihtiyaçlarımıza uyacak şekilde kişiselleştirilmesine olanak tanıyan yapay zeka teknolojisine dayanmaktadır. 360 Hızlı Okuma eğitim programlarına internete bağlı çeşitli platformlar aracılığıyla erişebiliriz: bilgisayar, tablet ve akıllı telefon. Bu, beynimizi neredeyse her zaman, her yerde uyarmamızı sağlar.

360 Hızlı Okuma, Hızlı Okuma ve Okuduğunu Anlama ile ilgili temel bilişsel becerileri farklı nöropsikolojik aktiviteler yoluyla eğiten çok boyutlu bilimsel bir araçtır.

Tebrikler!

Ortalamanın Üzerindesin

HIZLI OKUMA

KİMLER İÇİN?

360° Hızlı Okuma Eğitimleri, 5. Sınıftan yetişkinlere kadar herkes içindir. Eğitimlerimiz sayesinde siz de anlayarak hızlı okuma tekniklerini öğrenebilir, göz sağlığınızı koruyabilir, dikkat ve konsantrasyonunu geliştirebilirsiniz.

Öğrenci

Dikkat eksikliği ve okuduğunu tam anlayamama sorunlarına yönelik çözümler.

Eğitmen

Hızlı okuma ve anlama eğitimi uygulamaları ve uygulama eğitimleri

Kurum

Kurum çalışanlarının çalışma performansına doğrudan etki kanıtlanan eğitimler

Genel Okuyucu

Hızlı okuma ve anlamaya yönelik temel okuyucu eğitimleri

360 Hızlı Okuma ve Okuduğunu Anlama eğitiminden ne alacağım?

360 Hızlı Okuma eğitimi, Hızlı Okuma ve Okuduğunu Anlamayı geliştirmeye yardımcı olmak için aşağıdaki hedefleri takip eden bir dizi göz ve beyin alıştırmalarından oluşur:

  • Hızlı Okuma ve Okuduğunu Anlama ile ilgili beyin alanlarındaki sinirsel bağlantıyı güçlendirir. Bu bilişsel alanları güçlendirmek, beynin verimli bir şekilde okumak için daha az çaba harcamasına yardımcı olacaktır.
  • Hızlı Okuma ve Okuduğunu Anlama ile ilgili bilişsel yetenekleri güçlendirin. Bu bilişsel yetenekler, metinleri okumak ve anlamak için kullandığımız "temel araçlardır", bu nedenle iyi durumda olmaları önemlidir.
  • Akademik ve profesyonel gelişimi teşvik eder. Sağlam bir dil, yazılı kelime ve hızlı okuma becerisine sahip olmak, birçok iş ve akademik çaba için temel bir gerekliliktir.
  • Sosyo-duygusal gelişimi kolaylaştırın ve benlik saygısını artırın. Zorlukların varlığını keşfetmek, yanlışlıkla, diğerlerinden daha az yetenekli olduğumuza inanmamıza veya okuma gerektiren belirli durumlarda kendimizi güvensiz hissetmemize neden olabilir. Okuma kapasitemizi geliştirmeyi başarırsak, özgüvenli ve cesaretli yüzleşebileceğiz.

Bilişsel işlevi nasıl güçlendirir?

360 Hızlı Okuma, doğru hızlı okuma ve okuduğunu anlama aktiviteleri ile daha iyi okuma ve anlama becerileri için beyin bağlantılarını değiştirmeye yardımcı olma kapasitesine sahiptir. Böylece, uygun etkinlikler yoluyla, hızlı okuma ve Okuduğunu Anlama ile ilgili bizi en çok ilgilendiren bilişsel yetenekleri güçlendirmek mümkündür.

Nöroplastisite veya nöral plastisite, beynimizin aldığı uyarıya uyum sağlamak ve daha az çabayla daha iyi yanıt vermek için nöral bağlantılarını değiştirme ve optimize etme yeteneğini ifade eder. Beynimizin aldığı uyarı, Okuduğunu Anlama ile ilgili bilişsel kapasiteleri güçlendirmeye yönelik olduğunda, okuma ile ilgili süreçler gelişir. Bu nedenle, iyi Okuduğunu Anlamak için gerekli olan bilişsel yeteneklerimizi geliştirmemize izin verdiği için beynimizi uygun bir şekilde uyarmak önemlidir. 360 Hızlı Okuma’nın, Hızlı Okuma ve Okuduğunu Anlama eğitimi, verimli Okuduğunu Anlamayı teşvik etmek amacıyla bu bilişsel yeteneklerin titiz ve sistematik bir şekilde teşvik edilmesini sağlar.

3 Hafta Sonra Hızlı Okumada Neredesiniz?

1.HAFTA
2.HAFTA
3.HAFTA

3 hafta sonra sinir ağlarının grafik projeksiyonu.

Faydalar

Okuma hızımızı ve anlama becerilerimizi güçlendirmeye karar verdiğimizde, bunu mümkün olan en iyi şekilde yapmak isteriz. Bu nedenle ihtiyaçlarımıza uygun iyi bir araç seçmek önemlidir. 360 Hızlı Okuma etkinliklerinin birçok avantajı vardır:

Çoğu süreç otomatikleştirildiği için 360 Hızlı Okuma’yı kullanmak çok kullanışlı ve basittir. Günde Sadece 20 Dakika ile size tanımlanan eğitim kursu ile Hızlı Okuyacak ve Hemen anlayacaksınız.

Okuma Becerilerini ve Beyin aktivitelerini geliştirmezseniz ne olur?

Beyin iki farklı şekilde çalışır: belirli kapasiteleri uyardığımızda, onların gelişimini teşvik ederiz. Ancak, bu kapasiteleri kullanmadığımız zaman, beyin onları daha az yararlı bulacağından, sonunda zayıflayacaklardır. Bu nedenle beynimizi sık sık okumaya alıştırmazsak bu tür aktivite ve işlemleri yapmamız daha da zorlaşabilir. Bu nedenle, ne kadar az antrenman yaparsak, Hızlı Okuma ve Okuduğunu Anlama ile ilgili bilişsel yeteneklerimizin zayıflaması o kadar olasıdır. Neyse ki, Hızlı Okuma ve Okuduğunu Anlama için gerekli olan bu bilişsel yetenekleri harekete geçirme olanağına sahibiz. Okumayla ilgili bu bilişsel süreçler üzerinde sistematik olarak çalışmak, onların zayıflamasını önlememize ve hatta tersine çevirmemize yardımcı olur. Bu amaçla, 360 Hızlı Okuma’nın çok boyutlu aktivitelerine güvenebiliriz.

360 Hızlı Okumaya ne kadar zaman harcamalıyım?

360 Hızlı Okuma ve Anlama eğitimine ayırmamız gereken zaman, hepimiz aynı çevikliğe veya aynı zorluklara sahip olmadığımız için kişiden kişiye değişecektir. Günlük antrenman seansı yaklaşık 15 dakika sürer. Haftada üç gün, günde en az bir seans yapılması önerilir ancak her gün yaparsanız okuma hızınızı artırma anlamında çok faydası olacaktır. Eğitim oturumlarının yapısı üç aktiviteden oluşur: Göz egzersizleri Beyin egzersizleri Okuma anlama egzersizleri Her aktivitenin süresi performansımıza bağlı olarak değişebilir. İsterseniz ekleme yapabilirsiniz. Bir günü tekrar edebilirsiniz.

360 Hızlı Okuma Benzersizdir

360 Hızlı Okuma, Hızlı Okuma ve Okuduğunu Anlama için en güçlü ve en iyi yazılımdır. Standartlaştırılmış ve çok boyutlu faaliyetleri sayesinde, Hızlı Okuma ve Okuduğunu Anlama ile ilgili bilişsel kapasitelerimizi optimal ve kişiselleştirilmiş bir şekilde çalıştırabiliyoruz.

Hızlı Okuma ve Okuduğunu Anlama eğitim etkinliklerinin ve müdahale planının otomatik olarak ve gerçek zamanlı olarak özel ihtiyaçlarımıza göre ayarlanmasını mümkün kılan, 360 Hızlı Okuma'nın yapay zeka teknolojisidir. Bu Türkiye Hızlı Okuma Şampiyonu Cahit ŞİMŞEK tarafından 360 Hızlı Okuma eğitiminde uygulamak için tasarlanmıştır.

Her insanın okuma ve dil konusunda farklı ihtiyaçları, zorlukları ve güçlü yönleri olduğundan eğitimin ihtiyaçlarımıza göre uyarlanması önemlidir. Bu şekilde 360 Hızlı Okuma, en iyi antrenmanı hazırlamak için mevcut bilişsel durumumuza uyum sağlayan antrenmanı, bize özel ve benzersiz bir müdahale planı ile sunar.

Hızlı Okuma ve Okuduğunu Anlama etkinlikleri sırasında 360 Hızlı Okuma, bilişsel performansımız hakkında otomatik olarak bilgi toplar. Bu bilgilerin kapsamlı bir analizinden sonra, 360 Hızlı Okuma hesabımızdan başvurabileceğimiz eksiksiz bir sonuç raporu oluşturur.

Hızlı Okuma ve Okuduğunu Anlama ile ilgili bilişsel kapasitemizi profesyonel bir şekilde güçlendirmek istiyorsak, herhangi bir aktiviteyi kullanamayız. İhtiyaçlarımıza en uygun Hızlı Okuma ve Okuduğunu Anlama alıştırmalarını kullanmamız ve bunların durumumuza uygun zorluk seviyesinde olması önemlidir. 360 Hızlı Okuma'nın faaliyetleri, beynimizi multidisipliner, titiz ve sistematik bir şekilde eğitebilmemiz için sağlam bir bilimsel desteğe sahiptir.

Ekibimizle
İletişime
Geçin

Referanslarımız